Upravit stránku

Máme v prodeji sadbu jahod. Přijďte si vybrat...

ANABEL(stáleplodící), ELVÍRA(raná) , ELSANTA(raná), KARMEN, SENGA SENGANA

Dáváme kamenům duši - realizace předváděcí zahrady pro firmu Piedra

Mezi našimi zákazníky jsou majitelé krásných rodinných domů a ještě hezčích zahrad, stejně jako firmy. A jednou z nich je i pražská společnost Piedra, která se specializuje na prodej různých druhů kamene. Vyprojektovali jsme pro tuto společnost návrh zahrady tak, aby dávala vyniknout prezentovaným produktům

Zkrátka jsem kameny vystavili v tom nejlepším světle. A předváděcí plochu jsme navíc vlastnoručně osadili. Výsledkem je nádherná kombinace keřů, stromů a přírodního kamene.

Zahrady tvoříme přímo na míru!

Prvotní požadavek zákazníka byl jasný. Cílem je ukázat na relativně malé ploše co nejvíce druhů nabízené kamenné drtě, oblázků a solitérních kamenů. Do jejich společnosti jsme pak měli najít méně náročné druhy rostlin v menší velikosti. Rostliny mají za úkol podtrhnout krásu kamenů, nikoli ji přebít. Posuďte sami, jak se nám tento úkol zdařil. Prohlédněte si výsledek tohoto projektu a inspirujte se také v galerii našich dalších realizací.

Vkusné a šmrncovní. Takové byly květiny na plese na Žofíně

Palác Žofín je již samo o sobě jedním ze nejkrásnějších míst v Praze, kde lze společenskou akci připravit. Představte si navíc ples, který je provoněný stovkami květin a protknutý šťavnatou zelení. Přesně takový byl 76. Zahradnický ples, který se konal 9.-10. února 2018.

Večer provoněný elegancí

Pozvání přijaly desítky hostů, kteří dokáží krásu květin nejlépe ocenit. Večerem navíc provázela báječná a šarmantní dáma Marie Retková, která eleganci celého večera ještě podtrhla. Výzdoba paláce hostům zpříjemnila sychravé zimní dny a pozvala je do krásné, rozkvetlé zahrady plné nejrůznějších barev a vůní.

Naše firma s nadšením přijala nabídku se realizace květinové výzdoby ujmout. Hlavním úkolem, který jsme si stanovili, bylo spojení jarní přírody a skleníkově pěstovaných květin s honosnou architekturou paláce a poetikou dávných plesů.

Podívejte, jak se nám to dle fotografií povedlo a příště se pojďte také osobně pokochat krásou honosných rób i květin a pobavit se ve velkém stylu. Podívejte se také na další naše realizace.

Víkendový prodej!!!

Sobota 8:00 - 13:00

Neděle 9:00 - 14:00

Narcisy, Primule a Chrysantemy

Čím si udělat v předjaří radost? Nabízíme krásné narcisy, primule, chrysantémy ...už za chviličku nám vykvetou tulipány a mnoho dalších jarních květin! Navštivte nás!!! Rádi poradíme s vyběrem či způsobem pěstování..