Upravit stránku
16.04.2018Administrátor Julius

Palác Žofín je již samo o sobě jedním ze nejkrásnějších míst v Praze, kde lze společenskou akci připravit. Představte si navíc ples, který je provoněný stovkami květin a protknutý šťavnatou zelení. Přesně takový byl 76. Zahradnický ples, který se konal 9.-10. února 2018.

Večer provoněný elegancí

Pozvání přijaly desítky hostů, kteří dokáží krásu květin nejlépe ocenit. Večerem navíc provázela báječná a šarmantní dáma Marie Retková, která eleganci celého večera ještě podtrhla. Výzdoba paláce hostům zpříjemnila sychravé zimní dny a pozvala je do krásné, rozkvetlé zahrady plné nejrůznějších barev a vůní.

Naše firma s nadšením přijala nabídku se realizace květinové výzdoby ujmout. Hlavním úkolem, který jsme si stanovili, bylo spojení jarní přírody a skleníkově pěstovaných květin s honosnou architekturou paláce a poetikou dávných plesů.

Podívejte, jak se nám to dle fotografií povedlo a příště se pojďte také osobně pokochat krásou honosných rób i květin a pobavit se ve velkém stylu. Podívejte se také na další naše realizace.

Chcete poradit s výzdobou plesu či jiné společenské akce? Kontaktujte jednatelku firmy Barboru Kočí

Prohlédněte si rozsáhlou plesovou fotogalerii